Iveta sa vracia! Seriálový fenomén uvidíte opäť na obrazovkách JOJky: Poznáme dátum!

Príbeh krásnej Ivety, ale aj jej blízkych, si divákov rozhodne získal a mnohí čakali každú nedeľu netrpezlivo na novú epizódu. Postupne sa aj v komentároch ozývali diváci, ktorí si želali pokračovanie. Teraz sa seriálový fenomén vracia na obrazovky!

Seriál, ktorý otvoril aj vážnejšie témy, vyvolal na Slovensku ošiaľ a stal sa našim najsledovanejším programom. Prvé časti si pozrelo takmer 800-tisíc divákov. Popredné priečky sledovanosti si seriál ponechal až do konca.

Divákov si získal nie len silný príbeh, množstvo vtipných či dojemných scén, ale aj hviezdne herecké obsadenie. V hlavnej úlohe sa ako seriálová Iveta predstavila Alžbeta „Zea“ Ferencová, ktorá je okrem iného úspešnou speváčkou, modelkou či tanečníčkou. Iveta mala milujúcu a silne veriacu matku, ktorú v seriáli stvárnila fantastická slovenská herečka, Zuzana Mauréry. Okrem nich sa ďalej predstavili Natália Germani, Milan Ondrík, Peter Brajerčík, Milo Kráľ, Daniel Fischer, Juraj Ďurdiak, Michal Kinik, Peter Nádasdi, Niki Dékány či Jaro Beker a ďalší skvelí herci. Seriál režíroval famózny Jan Hřebejk.

Pokračovanie seriálu je oficiálne potvrdené a na druhej sérii Ivety sa momentálne pracuje. Výborné správy ale máme pre všetkých fanúšikovej krásky z Trebišova už teraz. Od stredy, 12. júla, sa seriál vracia opäť na obrazovky a to hneď v dvoch častiach za sebou. V repríze si tak môžete pozrieť všetky časti Ivety ešte raz!

Nenechajte si ujsť reprízu Ivety už v stredu, 12.júla o 20:35 na JOJke!