Otec seriálovej Ivety, Marián Balog, ostal po premiére v nemom úžase: Čo ho tak očarilo?

Pokračovanie seriálu Iveta doplní aj otec samotnej Ivety. Stvárňuje ho herec Marián Balog, ktorý dostal už v prvej sérii fantastické ohlasy na svoj herecký výkon. To, čo si z nakrúcania pokračovania bude najviac pamätať, vás možno šokuje!

Marián Balog bol mimoriadne nadšený z toho, že bude seriál Ivety pokračovať. Ako nám v rozhovore prezradil, už tá prvá séria bola podľa neho super a zároveň veril, že dostane v pokračovaní viac priestoru. Jeho prianie sa mu splnilo a tak sa Marián Balog stane jednou z najdôležitejších postáv druhej série. „Ja ďakujem pánovi Kolečkovi za to, že som dostal takúto možnosť robiť niečo také, medzi tak úžasnými ľuďmi. Za tým čo bola, tá drina a práca, keď si človek pozrie výsledok, tak je v nemom úžase,” prezradil nám v rozhovore priamo na špeciálnej premiére seriálu, kde sme mali možnosť pozrieť si prvú časť aj s hercami. Aj samotný Marián bol nadšený z toho, čo videl. „Ten seriál nenechá čakať človeka, ale stále mu niečo ponúka,” pokračoval v rozhovore.

Zaujímalo nás, ktorá zo scén mu ostane najviac v pamäti. Keďže sa v nových častiach zahrá, napríklad na pilota skutočnej helikoptéry, mysleli sme, že budete toto pre neho najpamätnejšie. Boli sme ale na omyle. „Tá scéna, keď preklínam tú Dianu. To je pre mňa fakt super, lebo tam používam aj náš rómsky jazyk,” dodal Balog v rozhovore. Diváci tak môžu čakať nečakané!

Kto je ale v skutočnosti Marián Balog, herec, ktorý stvárňuje postavu otca Ivety? Charizmatický „Banderas,” ako sa v seriáli nazval, nie je v hereckom svete žiadnym nováčikom. Už vyše tridsať rokov pôsobí v Divadle Romathan, ako herec a sólista. Svoju kariéru začal ešte ako osemnásťročný, a to v Divadle Jonáša Záborského v Prešove. Marián doposiaľ stvárnil celý rad dramatických, ale i komediálnych či rozprávkových úloh nielen na pódiu nášho divadla, ale i v zahraničí. Napríklad, vo Viedni v divadle Rota, kde hosťoval. Natočil aj niekoľko televíznych rozprávok či celovečerných filmov. Taktiež sa podieľal na divadelnej réžii mnohých inscenácii či predstavení pre deti. 

Marián Balog Zdroj: TV JOJ

Čo môžeme čakať v druhej sérii?

Ivete sa splnil sen. V súťaži Miss Slovensko obsadila druhé miesto a získala byt v hlavnom meste. Pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko a verí, že si pre ňu budúcnosť pripravila niečo krásne. V pokračovaní seriálu sa príbeh okolo pôvabnej Ivety rozdelí do troch dejových liniek. Okrem svojráznej a drzej krásky sa dej bude točiť aj okolo jej partnera Števa a nového kamaráta Dada. Iveta sa dostane do Prahy, kde sa snaží uchytiť. Rada však posedáva s miestnymi chlapmi na pumpe a hrá s nimi karty. Do života sa jej pripletie samotný primátor Liška, no taktiež bojuje o vzťah so svojou láskou Števom. Ten dostane od otca dôležitú misiu. Musí ísť do Prahy postarať sa o ich bordel. K Ivete sa tiež pripletie vtipný Dado. Iveta v ňom vidí seba a rozhodne sa mu pomôcť. A tak ho prihlási na Muža roka.

Iveta - Betka Ferencová a Marián Balog Zdroj: TV JOJ

Seriál bude mať desať častí, počas ktorých toho opäť uvidíte naozaj dosť. To, čo sa všetkým páčilo na prvej sérii sa rozhodne nezmení. Tešiť sa tak môžete na komplikované medziľudské vzťahy, ktoré budú zobrazené s humorom, no bez príkras. Bude to kontroverzné, bude to vtipné aj autentické. Tak, ako pri prvej sérii, aj za touto druhou stoja hviezdne mená. Scenár napísal Peter Kolečko a režíroval fenomenálny Jan Hřebejk.

V hlavnej úlohe sa na seriálovú Ivetu môžete tešiť v podaní Ažbety Ferencovej. V druhej sérii uvidíte aj Ivetinu mamu, ktorú stvárňuje Zuzana Mauréry a farára, ktorého stvárňuje Jevgenij Libezňuk. Chýbať nebude ani Ivetin otec v podaní Mariána Baloga či Števo, ktorého stvárňuje Michal Kiník. Pribudne nová postava menom Dado, ktorého stvárni Marsell Bendig. V osvedčenej zostave nebude chýbať ani Daniel Fischer, Sophia Korčušková, Juraj Ďurdiak, Niki Dékány či Ladislav Ladomirjak a mnohí ďalší.

Nenechajte si ujsť pokračovanie seriálu Iveta už 3. marca na JOJke!