Kapor na torte: Čo proti Desperadovi všetci majú?

Desperado, samozvaný miláčik divákov, musel zjesť, čo si sám navaril. Ohováranie a osočovanie sa obrátilo proti nemu.

Veľkolepá večera u Barbory Balúchovej sa zmenila na jednu veľkú katastrofu. Nemôže za to kvalita jedla, ktoré podávala, ale jej pomocník Desperado. Ten počas posledných týždňov svojimi rečami stihol proti sebe všetkých obrátiť. Plachého talenta Mariána Zázrivého obvinil z homosexuality, opakovane poukazoval na to, že Barbora Balúchová má silikónové prsia a modelku Dominiku Mesárošovú niekoľkokrát častoval prívlastkom zlatokopka. Poslednou kvapkou boli obvinenia, ktoré adresoval žene z ľudu, pani Líde. Tvrdil, že sa na ňu sťažovali hoteloví hostia a hrozilo im, že ich pre jej hlučné správanie vyhodia.

Práve Lída sa mu na večeri vzoprela ako prvá, keď mu odmietla podať pečivo. Neskôr porozprávala o tom, čo sa stalo ráno a o Desperadovi povedala: "Si klamár, falošný si, nikto ti tu neverí!" Desperado sa snažil obhájiť, no vtedy sa všetci obrátili proti nemu. Jediný, kto chýbal, bol pornoherec Robert Rosenberg, ktorý sa nemohol zúčastniť pre pracovnú akciu. Ten by Desperadovi, ktorý si o to celý čas koledoval, určite nepomohol.

Barbora Balúchová sa opakovane snažila zachrániť situáciu a servírovala ďalšie chody. Napokon nevydržala ani ona, vstala od stola s plačom. Neservírovala dezert, nezaspievala si ani duet, ktorý si pripravila s Mariánom Zázrivým, ale šancu predviesť vlastnú tvorbu si nakoniec predsa nenechala ujsť. Zuzana Hajdu skonštatovala, že pokazený večer si vynahradia v Prahe, kam ich na poslednú večeru pozvala Dominika Mesárošová.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.