Andrej zaútočil na Tibora: Šušliš jak dement a ch*j máš!

DJ si na sociálnej sieti dovolil na spoluhľadača lásky zo šou.

Andrej si nedovolil iba na Vierku v šou Mama, ožeň ma, ale aj na ostatných chlapov, ktorí v našej šou hľadali lásku. Na sociálnej sieti si otvoril ústa na Tibora aj Martina, no na reakcie k jeho komentárom už nezareagoval. Martina označil za trafeného, aj keď ho v podstate ešte vôbec nepoznal. „Cvičiš aby si mohol ženu dvihnu lenže si fajne trafeny na hlavu trafim ti jednu ta zaspiš,“ znie presne jeho komentár k Martinovej videovizitke.

Andrej si za toto vyjadrenie vyslúžil negatívne komentáre, no pri hodnotení Tibora ešte pritvrdil. „Šušliš jak dement ty bi sisa osamostatnil ale ch*j mas,“ píše pri Tiborovej vizitke, pričom ten sa len tak ľahko uraziť nenechal. „RADŠEJ SOM DEMENT A ŠUŠLÍM AKO BY SOM MAL MAŤ HLAVU AKO METLA,“ smeje sa Tibor Andrejovi. V šou nakoniec obaja ukázali, že sa správať k ženám vôbec nevedia, aj keď sa práve oni dvaja pýšili najvýšším počtom partneriek v ich pomerne mladom veku. 

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.