Legenda je späť: Vilo Habo prekvapil súťažiacich nečakaným vstupom do hry!

Vilo bol najväčším prekvapením dňa.

Najväčšia legenda Mojej mamy sa vrátila. V dnešnom druhom súboji medzi Haklovcami a Vojtekovcami uvidíme vzácnu návštevu. Zhodou okolností totiž prišiel na nakrúcanie aj Vilo Habo, ktorý priniesol pre celý štáb príjemné kuchárske prekvapenie. „Jojkári ma poprosili, či by som im niečo nenavaril, tak som im pripravil segedínsky guláš. Varil som takmer do polnoci. Spojil som príjemné s užitočným,“ hovorí Vilo. Jeho segedín bol skutočné báječný a v priateľskej atmosfére ním zasýtil celý štáb.

Zrazu však Habovi skrsla v hlave skvelá myšlienka: „Práve sa išlo variť. Hovoril som si, idem sa tam pozrieť. Zhodou okolností všetci vravia: Vilo, poď!“ A tak naša legenda spontánne vstúpila priamo do deja medzi obe súťažiace dvojice. Wau, to boli neskutočné pocity, že som sa mohol vrátiť tam, kde som to začal. Bola tam nervozita v štýle hraj na tie ruky,“ neskrýva Vilo obrovské nadšenie. Horšie na tom boli samotní súťažiaci, ktorí neboli príliš nadšení z Vilových pripomienok a cenných rád. Miestami ho dokonca poslali kadeľahšie. „Robil som koštovku toho, čo uvarili. Už im možno aj vadilo, že som im tam vbehol. Teraz však môžu vidieť, aké je to variť pod takým časovým stresom,“ myslí si Vilo, ktorý od nás odišiel s príjemným pocitom domov.

Sledujte premiérovú epizódu Moja mama varí lepšie ako tvoja dnes o 17:55 na JOJdke!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.