[multi] Na hrane uputavka 1194

Špeciálny hosť v relácii Na hrane: TÁTO osobnosť príde do štúdia!

Slovensko má staronovú vládu. Premiérom je Eduard Heger a na jeho stoličku na ministerstve financií si sadol Igor Matovič. Hlava štátu novú vládu vymenovala.

Koaličná kríza pominula. Do premiérskeho kresla si sadol Eduard Heger a v rezorte financií šéfuje Igor Matovič. Prezidentka Zuzana Čaputová to odobrila, keď vymenovala novú vládu. Aké sú ďalšie očakávania? Ako bude nová vláda riešiť pandemickú situáciu? Aj o týchto témach sa moderátorka Jana Krescanko Dibáková bude už dnes večer rozprávať s prezidentkou Zuzanou Čaputovou.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na prezidentku Zuzanu Čaputovú? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!