Nakupuje vam to

Od augusta TV JOJ každý pracovný deň zaplatí nákup v hodnote 100 eur víťazovi obnovenej relácie Nakupuje vám to. Stačí, ak budete v správny čas na správnom mieste a nájdete v sebe odvahu súťažiť pred televíznou kamerou.

Okrem súťaže nás čaká aj poriadny kus zábavy, lebo moderátorom je Juraj Mokrý. Jeho úlohou bude za pomoci „KOLIESKA ŠŤASTÍČKA „ vybrať šikovných nakupujúcich, ktorí potom vo finále budú mať tri minúty na to, aby nakúpili tovar za sto eur. Nákup, ktorého hodnota sa dostane najbližšie k tejto sume, televízia preplatí. Bonusom pre súťažiacich bude možnosť vyhrať auto. Víťaz môže hádať počet loptičiek uložených v priestoroch vozidla. Ak sa trafí, auto je jeho!

Ďalšou zárukou diváckeho záujmu je aj fakt, že tento program je z kreatívnej dielne spoločnosti &- (ANDRAY), ktorú priamo zastupuje Andrej Bičan. Prichádza tak k spojeniu dvoch živlov Bičan - Mokrý. Produkciu si na starosť zobrala spoločnosť NFE. Televízia JOJ reláciu vysielala už v sezóne 2006/07, kde dosahovala nadpriemerné podiely v rámci doobedňajšieho vysielania.