Máte pri dome úzky pozemok a neviete čo s ním? Vysaďte si tam tento krásny kvitnúci krík!

Mnohí majitelia domov či chalúp majú vedľa svojej nehnuteľnosti kus pozemku, ktorý je nevyužitý. Vo väčšine na tieto miesta ani nesvieti slnko, a tak táto pôda buď leží úhorom, alebo je na nej vysadený len trávnik. Ak takýmto „slížom“ disponujete aj vy, inšpirujte sa tipom z Novej záhrady!

Obľúbená relácia Nová záhrada je plná skvelých tipov, ktorými sa môžeme inšpirovať vo svojich vlastných záhradách. Chlapci však neukazujú len svoje realizácie, ale aj vychytávky či zlepšováky, ktoré síce nevytvorili, ale stojí za to inšpirovať sa nimi. Z tejto kategórie je aj tip, ktorý Martin Čurda predstavil v jednej z epizód. Majitelia záhrady, v ktorej pracovali, mali fantasticky vyriešenú výsadbu na úzkom pozemku medzi domom a plotom.

Nova zahrada - co do uzkej ulicky Zdroj: TV JOJ

​„Hluchý priestor“ si skrášlili nádhernou hortenziou. Veľmi sa mi páči toto riešenie, ktoré by som presne tak isto urobil aj ja. Je to naozaj len prechod, nie je tu nič viac, len chodník a nejaký úzky pás, kde by možno mnohí z vás dávali trávnik. Celkom zbytočne, pretože by ste mali len starosti navyše a nebolo by to takto pekné ako v tomto prípade. Umiestnenie je geniálne. Keď je slnko najvyššie, tak na ne nepečie. Majú príjemné západné slniečko,“ vysvetlil Garden Vedúcko.

Nova zahrada - co do uzkej ulicky Zdroj: TV JOJ

Sledujte obľúbenú Novú záhradu každú nedeľu o 15:40 na JOJke!