Pat a Mat v Novom bývaní: Ako Vlado Voštinár saunu nepostavil

Keď sa chce, tak sa dá, alebo aj nie?

Saunovanie patrí nepochybne k veľmi príjemným spôsobom relaxu, ktorý pomôže vypnúť po dni plnom stresu. Sauna je prameňom trvalej mladosti. Navyše skvalitňuje aj srdcovú činnosť, napomáha posilňovať krvný obeh i oživuje pleť. Jednoducho saunovanie uvádza telo do harmonického stavu. Mať však saunu doma, to chce nielen priestor, ale aj zručných majstrov. Určite sa to ale oplatí. Výhodou takej domácej sauny je väčší komfort, intimita či dokonca to, že do nej môžete zájsť, kedy sa vám zachce.

Zdroj: TV JOJ

​Mladá rodinka, ktorá sa rozhodla mať v pivnici aj saunu, požiadala o pomoc odborníkov z relácie Nové bývanie Dizajn. Vlado Voštinár spolu s Michalom sa tejto úlohy ujali, no nedopadlo všetko podľa ich plánov. Kúpiť saunu, kúpili, ale keď ju mali zmontovať, nastal problém. Zistili, že hoci sú dvaja a majú všetko, čo potrebujú, aby saunu postavili, niečo im chýba. Čo to bolo? Zistíte vo videu.

Unikli vám niektoré užitočné rady? Pozrite si ich v našom bezplatnom ARCHÍVE.

Tagy: Nové bývanie Dizajn sauna

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.