Exkluzívna predpremiéra pre fanúšikov Pravej tváre: Pozrite si úvodnú zvučku už teraz!

Buďte medzi prvými, ktorí ju uvidia!

Už o pár dní prichádza na JOJku nový dramaticko-romantický seriál Pravá tvár, v ktorom sa pozrieme na osud mladej ženy – hlavnej hrdinky Viky. Tá sa rozhodne pomstiť svoju sestru a odíde z malého mestečka na Orave do Bratislavy, aby našla a vlastnoručne potrestala vinníka. Náhoda však prekvapivo skomplikuje jej pôvodný plán. Alebo za tým stojí osud? Hlavnú hrdinku stvárňuje mladá a sympatická herečka Monika Horváthová, pre ktorú ide o seriálový debut. Popri nej sa však objavia aj skvelé herecké mená ako Juraj Hrčka v role majiteľa kaderníctva Yvanna, kde sa Vika zamestná, či napríklad jej nová známosť Marek Šalanci, ktorého zas stvárňuje Marek Geišberg. Popri nich sa v seriáli objaví aj Martin Mňahončák, Anna Javorková, Erika Havasiová, Jozef Vajda a mnohí ďalší. Seriál v stredu odštartuje aj nová úvodná zvučka, v ktorej znie aj skladba Strih od kapely Komajota. Úvodnú zvučku k seriálu Pravá tvár si však môžete exkluzívne pozrieť už teraz.

Seriál Pravá tvár štartujeme už v stredu o 20:35 na JOJke!

O seriáli PRAVÁ TVÁR

VIKA (25) je mladé dievča z malého mestečka (Jakubovo) niekde  na Orave. Žije so svojou matkou, mladšou sestrou Lenou a jej novorodeným bábätkom Kristínkou. Chodí s Jurajom, ktorý je jej prvým frajerom a sú spolu už od strednej školy. Pracuje v bistre.
 
Po tom, čo jedného dňa do ich života zasiahne rodinná tragédia, Vika odchádza do Bratislavy. Necháva všetko za sebou a pred sebou má jediný cieľ - pomstu. Vika sa v Bratislave ubytuje v podnájme ku svojej bývalej spolužiačke a kamarátke Mone, ktorá pracuje ako letuška a býva u frajera Vlada, ktorému byt patrí. Vike sa po sérii neúspešných pohovorov podarí zamestnať v kaderníctve, ktoré vlastní a prevádzkuje Yvann, ktorému Vika v poslednej chvíli zachráni život.
 
Do kaderníctva sa príde ako jej prvý zákazník ostrihať mladý sympatický muž. Vika je trochu nešikovná, poraní mu ucho – no preletí medzi nimi iskra, padnú si do oka. Náhoda Viku zvedie s týmto mužom dokopy aj neskôr a sympatie na oboch stranách sú obom zrejmé. Skôr, než Vika odhalí pravú identitu jej nápadníka, stihne sa do neho zamilovať. Keď zistí, o koho sa jedná, je už neskoro.
 
Jedného dňa stretne v parku bezdomovkyňu, ktorá kŕmi holuby. Táto záhadná žena začne Vike vstupovať do života častejšie, až kým ich „vzťah“ neskončí prekvapivým odhalením.
 
Popri plánovaní pomsty, turbulentnom vzťahu a rôznych peripetiách s Vladom, jej „domácim“, u ktorého býva, Vike a Yvannovi príde do života (a poriadne im ho okorení) ich nová kolegyňa. Keď to Vika najmenej čaká a potrebuje, prichádza za ňou do Bratislavy jej bývalý frajer Juraj. Je zrejmé, že sa odmieta vzdať bez boja. A tiež to, že minulosti sa Vika len tak ľahko nezbaví. A keď jej všetko prerastá cez hlavu, v tom najnevhodnejšom (či najvhodnejšom?) okamihu do hry prichádza zamiešať karty nový muž.
 
Ako skončí Vikino pátranie po pravde, hľadanie pomsty, lásky jej života a pokoja v duši? Aký osud postihne kaderníctvo a Yvanna, navonok extravagantného a citovo veľmi labilného muža, ktorý má smolu na vzťahy a žije v područí depotickej mamičky? Ako dopadne Vlado, chronický klamár, ktorý sa zamotáva do pavučiny svojich lží? Kto vyhrá susedskú vojnu medzi Vikinou dôverníčkou a kamarátkou Kamilou, výstrednou dôchodkyňou, ktorú Vika spozná za bizarných okolností, a Prebanom, zbohatlíckym arogantným lokálnym politikom? O zvraty, komplikácie, rozličné charaktery a nečakané odhalenia nebude núdza!

Réžia: Braňo Mišík

Kreatívna producentka: Danica Hričová 

Scenár: Michal Baláž, Alena Sabuchová, Martina Svobodová

Hrajú: Monika Horváthová, Marek Geišberg, Juraj Hrčka, Anna Javorková, Jana Oľhová, Jozef Vajda, Dáša Mamba Šarkozyová, Alena Ďuránová, Martin Mňahončák, Juraj Ďuriš, Erika Havasi, Vlado Černý, Anna Maľová, Richard Autner, Jana Labajová