Kristína Greppelová sa zasnúbila: Pozrite, aký krásny prsteň dostala!

To je nádhera.

Obľúbená herečka a predstaviteľka Klaudie z Prázdnin Kristína Greppelová sa len prednedávnom zasnúbila a už nám stihla aj ukázať svoj prenádherný prstienok, ktorý dostala od svojho dlhoročného partnera Tomáša Palondera. S týmto známym hercom tvorí kráska pár už skvelých sedem rokov a čoskoro obaja nadobro spečatia svoj vzťah aj oficiálne. Na tlačovej konferencii k druhej sérii Prázdnin Kristína ukázala redaktorke Peti Poláčikovej svoju dodriapanú ruku od štvormesačného šteniatka, ktoré pribudlo do jej domácnosti. Škrabance však našťastie prebil práve spomínaný čarokrásny snubný prsteň, ktorý len ťažko unikol pohľadom všetkých prítomných hercov i novinárov.

Prázdniny - Zásnubný prsteň Kristíny Greppelovej Prázdniny - Zásnubný prsteň Kristíny Greppelovej Zdroj: joj.sk

​Tomáš si svoju snúbenicu pred samotným výberom poriadne premeral. „Zobral si môj nejaký iný prsteň, ale či bol na mieru, to je už otázka na Tomáša. Pravdou však je, že slzičky padli a nielen mne,“ prezradila Kristína a zároveň dodala, že svadba bude čo najskôr, akurát teraz majú obaja snúbenci plné ruky práce. „Momentálne robíme tieto projekty a Tomáš zas nakrúca seriál Som mama. Ja asi budem tiež cez leto pracovať. Nebavili sme sa o termíne, ale po lete, keď tak. Cez leto sú všetci na dovolenkách alebo pracujú, tak aby nebol nikto ukrátený,“ hovorí sympatická herečka, ktorej srdečne zagratuloval aj desaťročný syn Adamko.

Sledujte Prázdniny vždy v stredu a piatok o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.