Scéna ako z hororu: Našich hrdinov z Prázdnin napadol záhadný trpaslík!

Z cesty lesom sa stalo poriadne nebezpečné dobrodružstvo. Lily a jej otec Tomáš nečakane narazia na zvláštneho trpaslíka, ktorý ich chce z hory dostať za každú cenu preč.

Prázdniny prichádzajú už so siedmou epizódou. Tentokrát je na chalupe potrebné vyupratovať a otcovia nechceli, aby sa z toho ktokoľvek vyvliekol. Všetko však dopadne inak. Lily uprosí Zdena, aby ju spolu so susedom pustil k zverolekárovi Chachmudovi po vyliečenú kozu Apríl. Podľa nej ide o člena rodiny. Hoci Jano protestuje, Zdeno Lily pustí. Laco sa obáva, že otcovia budú musieť teraz ustúpiť všetkým deckám. Obava sa naplní a onedlho už deti sedia na vlečke traktora, ktorý smeruje k Chachmudovi.

Prázdniny - Lily s otcom Prázdniny - Lily s otcom Zdroj: TV JOJ

​Keď výprava k zverolekárovi dorazí, sused zistí, že Apríl, ktorú sa mu snaží nanútiť, vôbec nie je tá jeho. Skutočnú Apríl odovzdal Chachmud omylom starému pánovi Sládečkovi, ktorý býva za Lopúchovým lesom. A tak sa celá výprava vyberie hľadať Sládečka, aby mu dali jeho kozu a vzali od neho Apríl. Cestou však narazia na Tomáša, ktorý sa prišiel ospravedlniť Lily a všetkých chce pozvať na obed. Lilin biologický otec sa musí pridať k výprave. Na ceste Lopúchovým lesom narazia na trpaslíka, ktorý ich chce z lesa vypudiť. Ako to celé dopadne? Nechajú sa ním odstrašiť alebo napokon nad ním zvíťazia? Dozviete sa už dnes večer v siedmej časti Prázdnin. 

Sledujte Prázdniny už dnes o 20:35 na JOJke!