Barbora Švidraňová po tehotenstve radikálne schudla: Stavila na zaručený recept!

Skvelá práca. Napriek tomu, že herečka aktuálne nemá dostatok času na cvičenie, predsa len sa jej úspešne darí zbavovať sa tuku. To všetko vďaka špeciálnej diéte, ktorá obsahuje vyšší podiel bielkovín.

Tomu sa povedia skvelé výsledky. Slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová má ďalší dôvod na radosť. Po tom, čo sa pred rokom stala mamičkou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela, jej pribudlo zopár kíl navyše. Sympatická červenovláska sa navyše priznala, že nie je typ človeka, ktorý môže zjesť čokoľvek a pritom nepriberie.

Prezradila, že jej telo si ukladá zásoby tuku dokonca aj vtedy, keď je pod stresom, čo sa tiež podľa nej nedeje u všetkých. Napokon sa teda rozhodla zveriť sa do rúk nutričnej poradkyne a stavila na vysokobielkovinovú diétu. Vďaka tomu schudla tak, ako ešte nikdy predtým, konkrétne 8 kilogramov za 3 mesiace. ,,…už len 3 kilá a budem na svojej ideálnej váhe vzhľadom na svoju výšku! Svalstvo zachované, odbúral sa mi len čistý tuk a to iba zmenou stravovania, pretože pravidelne cvičiť sa mi momentálne veľmi nedá. Ale už aj na to sa chystám!,“ napísala Švidraňová pod fotografiu, na ktorej je vidieť, ako skutočne zhodila kilá.

Barboru môžete vidieť už v stredu večer v šou Rozum v hrsti, kde jej Junior a Marcel poriadne prevetrajú mozgové závity. Nebude chýbať skvelý humor a kopec zábavy, preto si to určite nenechajte ujsť. 

BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ - PREDTÝM

Barbora Švidraňová Zdroj: Instagram

BARBORA ŠVIDRAŇOVÁ - TERAZ: 

Barbora Švidraňová schudla za 3 mesiace 8 kíl Barbora Švidraňová schudla za 3 mesiace 8 kíl Zdroj: instagram @_basie_

Sledujte šou Rozum v hrsti v stredu o 20:35 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora

Najčítanejšie nanoviny.sk