Prichádza druhá séria seriálu SOM MAMA: Poznáme dátum štartu!

Konečne sme sa dočkali.

Tak sme sa dočkali. Ubehlo len pár týždňov, odkedy sme sa rozlúčili s prvou sériou obľúbeného seriálu Som mama. Osudy hlavných hrdinov však rozhodne nenapísali svoju poslednú kapitolu. Zásnubami tiež neskončil ani vzťah Tiny a Roba. Ako to už v živote býva, opäť ich čakajú životné prekážky. Už o necelé dva týždne tak ich príbehy pokračujú spolu s príchodom ďalšej - druhej série. Tú uvidíte na obrazovkách JOJky už od stredy 16. januára o 20:35. Aj druhú sériu teda budeme vysielať tradične každú stredu večer. Viac informácií o druhej sérii Som mama vám budeme postupne prinášať na našom webe i Facebooku seriálu Som mama.

ČO NÁS NAJBLIŽŠIE ČAKÁ? 

Niekoľko mesiacov od zásnub všetci kamaráti očakávajú svadbu Roba s Tinou, ale prvou spoločnou akciou je nakoniec niečo úplne iné. Život je zmena a Tina konečne pripustí, že by sa s Robom mohli presťahovať z malého bytu do väčšieho. No ani Tinin byt nezostane dlho opustený a okamžite sa doňho nasťahujú noví nájomníci. Agáta s Igorom čakajú ďalší prírastok do rodiny a Majko s Darinkou už usilovne pripravujú oslavu prvých narodenín Chloe.   

Nový domov priniesol Tine s Robom aj nové výzvy, ktoré musia spoločne prekonať. Alebo by aspoň mali. Zato jej starý byt otvára v jeho nájomníkoch skoro zabudnuté emócie a hrozia výbuchom. Robo sa stále učí pracovať s nedostatkom spánku, ktorý sa mu nedarí maskovať. Igor je čoraz väčšou trénerskou hviezdou materského centra. Tina zisťuje, že bez vodičáku život nebude jednoduchý a ako obvykle sa spolieha na pomoc svojich kamarátok.

Seriál SOM MAMA pokračuje s druhou sériou v stredu 16. januára o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora