Marián "Čeky" Čekovský

Marián Čekovský naspieval titulnú skladbu k seriálu Nový život

Titulnou skladbou pripravovaného seriálu televízie JOJ Nový život je skladba To si nedám len tak vziať z albumu Mariána Čekovského Best On. K piesni je nakrútený aj videoklip plný hereckých hviezd účinkujúcich v seriáli.

Videoklip sa nakrúcal dva dni - počas samotného nakrúcania seriálu a jeho hlavnými postavami sú herci z Nového života. Marián v klipe prechádza bytmi, prežíva život seriálových rodín a postáv. „Skladbu som urobil s Tomim Okresom pred dvanástimi rokmi. Toto už je nová verzia. Klip súvisí so seriálom, ktorý bude čoskoro na JOJke, Nový život. Bude to titulná pesnička. Na nakrúcaní bola veľmi príjemná atmosféra. Za kamerou bol Michal Nemtuda. Bolo to úžasné. Prechádzal som štúdiami, kde sa nakrúcal seriál a za pár sekúnd som prežil niekoľko životov. Raz som bol v takejto miestnosti, raz v takomto prostredí. Pomáhali mi mladí herci, ale, samozrejme, aj Ňusi Bárta. Teším sa na to, pretože hudba patrí k takýmto úžasným projektom. Hudba vytvára platformu na to, aby sme si seriál pamätali dlho,“ – povedal Čeky o klipe, piesni a nakrúcaní.

Klip mal svoju exkluzívnu premiéru v pondelok 9. decembra a od dnes si ju môžete pozrieť a vypočuť tu:

;feature=youtu.be

To si nedám len tak vziať
text: Vlado Krausz, hudba: Tomi Okres, spev: Marián "Čeky" Čekovský
ISRC: SKA011900145
(P) + © 2019 Oyster Agency/Universal Music s.r.o
Kamera: Michal Nemtuda, Boris Beharka
Foto: Stana Topoľská
Strih, grading, zvuk: Eibner production s.r.o.
Digitalizácia: Tomáš Tóth
Réžia: Michal Nemtuda v spolupráci s Tomášom Eibnerom a Janom Novákom
Kreatívny producent: Roland Kubina

O seriáli: Nový život
Každý si zaslúži druhú šancu.
Po novom roku odštartuje na obrazovkách TV JOJ seriál, v ktorom hlavní hrdinovia zažijú veľkú zmenu a tá im obráti životy hore nohami. Traja 40-roční najlepší kamaráti – hokejista Dušan (Milo Kráľ) a futbalisti Pavol (Alexander Bárta) a Lucia (Helena Krajčiová) - sa rozhodnú ukončiť svoje dobre rozbehnuté športove kariéry, každý z iného dôvodu - kvôli rodine, zraneniu, či len z túžby po zmene. Všetci traja sa ocitnú na začiatku ich nového života a musia si vybrať cestu, po ktorej sa ďalej vyberú.

Seriál sleduje, ako sa naši hrdinovia vyrovnávajú s veľkými životnými zmenami, ako sa mení ich vzťah k rodine a ako si konečne užívajú všetko, čo si kvôli profesionálnemu športu odopierali. Seriál majú pod palcom známi česko-slovenskí scenáristi. Petr Kolečko je autorom mnohých, najmä v Čechách úspešných seriálov Most! Okresní přebor, Trpaslík, filmov Masaryk, Přes prsty, ale aj JOJkárskeho seriálu Hrobári. Danica Hričová je zasa autorkou obľúbených slovenských seriálov Divoké kone, ZOO, Hotel, Vlci, Ministri a ďalšie. Dá sa predpokladať, že táto dvojica spolu vytvorí opäť skvelý seriál, na ktorého štart sa už teraz všetci tešíme. My v JOJke začíname Nový rok Novým životom!

Hlavnými predstaviteľmi sú: Helena Krajčiová, Milo Kráľ, Alexander Bárta, Henrieta Mičkovicová, Alžbeta Stanková, Max Bolf, Jozef Vajda, Juraj Loj, Ján
Jackuliak, Thomas Kamenár, Ivo Krúpa, Barbora Švidraňová, Simona Kollárová, Lucia Hurajová a ďalší.