V siedmom nebi sa opäť vracia: Poznáte niekoho, kto potrebuje pomoc? Napíšte nám!

Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi sa opäť vráti na televízne obrazovky, aby mohla pomáhať tam, kde je to potrebné. Prostredníctvom televíznych obrazoviek sme za niekoľko rokov zaklopali na dvere mnohých úžasných hrdinov a budeme v tom pokračovať!

Obľúbená rodinná relácia V siedmom nebi je už neodmysliteľnou súčasťou našej vysielacej štruktúry. Moderátor Vilo Rozboril spolu so svojím tímom za dlhé roky existencie relácie zaklopal na dvere mnohých úžasných hrdinov a podal pomocnú ruku stovkám rodín. A bude v tom pokračovať! Byť obdarovaným, je krásna vec. Ale obdarovať niekoho, to je, myslím si, ešte krajší pocit. Veď si ho vyskúšajte. Ak poznáte vo svojom okolí niekoho, s kým sa osud nemaznal alebo sa ocitol v ťažkej, možno až neriešiteľnej životnej situácii, a chceli by ste mu pomôcť, Tak nám o ňom napíšte hneď teraz. Pretože Siedme nebo pokračuje,“ avizuje Vilo v novej upútavke.

Poznáte niekoho, kto taktiež potrebuje pomoc? Neváhajte a napíšte nám na vilo.joj.sk! Nech sa naša pomoc dostane tam, kam treba!