Štartuje svetovo úspešná šou Výmena! Prečo si ju zamilujete?

„Chceme divákom priniesť letné oživenie a prekvapenie,“ hovorí o projekte riaditeľ vlastnej tvorby Ivan Huljak.

Televízia Joj štartuje s novučičkým formátom, v ktorom nebude núdza o zábavu. Nová súťažno-zábavná šou Výmena dá každý pracovný deň možnosť dvom domácnostiam vymeniť svoju opotrebovanú techniku za novú, no, ako inak, nebude to zadarmo. „Je to veľmi milá a zábavná šou, ktorá je prepojená s kvízom. S Vladom Voštinárom navštívime domácnosti a dáme im možnosť vymeniť ich starú bielu či čiernu techniku za novú, musia však vedieť odpovedať na kvízové otázky,“ hovorí o projekte riaditeľ vlastnej tvorby TV JOJ Ivan Huljak.

Ak na otázku príde správna odpoveď, súťažiaci dostávajú nový spotrebič, ak však nesprávna, prichádzajú aj o starý. Otázky sú však neraz zábavné a hlavne jednoduché: „Tá pravdepodobnosť, že sa podarí vymeniť staré za nové je veľmi veľká.“ Zodpovedať otázku pri tom môže ktokoľvek z rodiny a v prípade núdze nebudú chýbať ani žolíci: „Môže súťažiť celá rodina, vedia sa poradiť a majú aj žolíka. Keď by už naozaj nevedeli odpovedať, môžu niekomu zavolať, prípadne si odpoveď vyhľadať na internete.“

V originále sa formát volá Upgrade a úspešne sa vysiela v mnohých krajinách. Diváci si ho priam zamilovali a teraz sa táto svetovo úspešná šou dostáva aj na Slovensko. Vo vysielaní si ju nájdete každý pracovný deň o 18:00, teda v čase, ktorý dlhé roky patril Súdnej sieni. Tá na obrazovke Jojky určite nekončí, spravodajská relácia Noviny o 17 sa vracia na svoju pôvodnú polhodinovú dĺžku a Súdnu sieň si nájdete vždy po nej o 17:30. „Súdna sieň ostáva na obrazovkách. Divákom sme však chceli hlavne v týchto letných mesiacoch priniesť akési oživenie a prekvapenie,“ dodáva Huljak.

Nová Výmena štartuje už dnes o 18:00 na Jojke!