Silvestrovský program na JOJke bude bláznivý, nemilosrdný a svetový!

Bude aj netradičný polnočný príhovor.

Konečne sme sa dočkali posledného dňa v roku. Už o niekoľko hodín sa posunie ručička na hodinkách natoľko, že prekoná magickú hranicu medzi dvoma rôznymi rokmi a my si môžeme dať opäť nové predsavzatia. Aké to budú tentokrát? Rozhodli ste sa po sviatkoch schudnúť, začať viac pracovať alebo naopak, začať sa viac venovať rodine? Určite to poznáte. Tí, ktorí nemali príliš šťastný rok, sa tešia, že už konečne prichádza nový a veria, že aj lepší. Iným bude možno naopak za tým starým rokom smutno. Dnes sa bude takmer v každom meste oslavovať, spievať, tancovať, ale aj pozerať televízor s dobrým silvestrovským programom. Na JOJke vás čaká na Silvestra tá najtučnejšia zábava! Bude prebiehať nemilosrdný kuchársky súboj poroty z Česko Slovensko má talent, bláznivé Inkognito odhalí viac ako inokedy a rok 2015 ukončíme svetovo a s talentom. Prekvapením je aj to, kto tento rok prednesie polnočný príhovor. Ako to už je na JOJke tradíciou, pôjde opäť o netradičnú osobnosť obrazovky. Pozrite si podrobný program  JOJky na Silvestra:

12:25 12 podmienok dedičstva
Jason si myslel, že jeho dedičstvom bude hromada peňazí, ale zažil veľké prekvapenie. Jason sa vydá na dlhú cestu poznania, počas ktorej musí nájsť odpoveď na jednu zásadnú otázku – aký je vzťah medzi bohatstvom a šťastím?

14:45 Plán hry
Joe si vypracoval perfektný herný plán ako vyhrať svetový pohár. Ako to už s dokonalými plánmi býva, vyskytne sa jeden „malý“ problém...

17:10 Vtáčí úlet
Dva odvážne moriaky vymyslia mimoriadne ambiciózny plán na záchranu svojich životov. Pokúsia sa zmeniť dejiny

19:00 Krimi

19:30 Noviny TV JOJ

20:15 Štartovací balík 2016

20:20 Šport

20:30 Najlepšie počasie

20:35 Silvestrovská Moja mama varí lepšie ako tvoja - premiéra
Na záver roka si kuchársky súboj vyskúšajú tie najväčšie hviezdy šou Česko Slovensko má talent - samotní porotcovia! Bláznivé netradičné vydanie kuchárskej šou prinesie aj jedno prekvapenie.

22:15 Silvestrovské  Inkognito – premiéra
Televízia JOJ nezabudla na Silvestra ani na verných divákov Inkognita. Pripravila pre nich špeciálne vydanie tejto mimoriadne obľúbenej šou s ďalšími prominentnými zabávačmi - Marcelom Forgáčom, Mariánom Čekovským  a Petrom Nagyom. Tí spolu s Mišom Hudákom budú tentoraz pátrať po „vysnenom povolaní“ už ostrieľaných hádačov - Zdenky Studenkovej, Zuzky Šebovej a Joža Vajdu. 

00:00 Neuveriteľné svetové talenty
Ukážky z najväčších súťažno-zábavných reality-šou formátu Got Talent na našej planéte. Uvidíme všetky najlepšie, ale aj najhoršie vystúpenia súťažiacich, ktoré v uplynulých sezónach ponúkli krajiny celého sveta vo svojich verziách formátu - Britain's Got Talent, America's Got Talent, Canada's Got Talent, Australia's Got Talent a mnohých ďalších.

Prezradíme vám ešte, že všetko dobré do nového roku 2016 vám presne o polnoci zaželá hvieza seriálu Svet podľa Evelyn! Sledujte nás a zostaňte nám verní aj v novom roku!

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.