Filip Jankovič, Evelyn či „missky“: Nový klip Celeste Buckingham je plný zvučných mien!

Ako to vyzerá na celebritnom žúre?

Výborná hudba, krásne ženy, nekonečná zábava a párty do rána. Asi takto nejako si predstavujeme celebritný žúr, na ktorom sa to len tak hemží zvučnými menami. Lenže aká je pravda? Naozaj je svet šoubiznisu taký trblietavý a lákavý, ako si to o ňom myslíme? Pohľad do sveta známych ľudí prináša nový videoklip úspešnej speváčky Celeste Buckingham s názvom Hello, ktorý uzrel svetlo sveta tento týždeň. „Život v šoubiznise je extrémne rýchly a často poriadne bláznivý. Plný driny, ale aj nekonečnej zábavy. Klip rozpráva príbeh o mne a o mojich kolegoch. O tom, že naša práca je náročná a zároveň plná večierkov, koncertov a zábavy. Sme tu, aby sme sa bavili, ale hlavne, aby sme bavili našich fanúšikov. To všetko patrí do môjho života a chcela som to ukázať vo videoklipe,“ povedala Celeste.

Speváčka si na nakrúcanie pozvala množstvo prominentných kolegov. V klipe sa objavili komička Evelyn, spevácke duo Twiins, tanečník Filip Jankovič, módni návrhári Klementína Tomrecaj a Milan Švingál, spevák Matěj Vávra či členovia Celestinej dvornej kapely King Shaolin. Okrem známych tvárí si v klipe zahralo aj všetkých 13 finalistiek súťaže Miss Slovensko 2016, ktoré už 29. apríla zabojujú o korunku novej kráľovnej krásy. Trinásť krások sa v klipe predviedlo na čele s aktuálnou držiteľkou titulu Miss Slovensko Lujzou Strakovou a druhou vicemiss Slovensko a držiteľkou titulu Miss Europe Supranational Petrou Denkovou. „Pre všetky finalistky súťaže Miss Slovensko bolo nakrúcanie klipu veľkým zážitkom a určite aj inšpiráciou. Prístup Celeste, ktorá od skorého rana všetkým dodávala  energiu, bol veľmi povzbudzujúci,“ zhodnotila Zuzana Čižmáriková z agentúry Forza.

Celeste Buckingham vo svojej novej skladbe po hudobnej stránke opäť  spojila dva produkčné tímy. Singel skladal americký tím v zložení Earl Cohen,  Jeff Gueritey a Christopher Pautre, ktorý sa preslávil tiež spoluprácou s Pharellom Williamsom. Finálny aranžmán piesne má „na svedomí“ Celestin slovenský tím Martin Maxo Šrámek a Andrej Hruška. Na režisérsku stoličku sa posadil Martin Marček a po produkčnej stránke nakrúcanie zastrešila produkčná spoločnosť Playground13. 

Zdroj foto: Nicole Lieskovská

Používaním stránok prevádzkovaných TV JOJ súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby.