Česko-Slovenský ples 2018 sa blíži: Máte sa na čo tešiť!

Prvé informácie zo zákulisia príprav.

​Česko-Slovenský ples 2018 sa pomaly, ale iste blíži. Konať sa bude 24. februára 2018 v Prahe. Organizátori tohto obľúbeného podujatia už začali prezrádzať prvé informácie zo zákulisia a príprav. Priaznivci Česko-Slovenského plesu sa môžu tešiť na vysoký štandard, vďaka ktorému si toto podujatie získalo už mnoho priaznivcov. Túto sobotu, 28. októbra 2017, v deň 99. výročia vzniku Československa, organizátori spúšťajú predaj vstupeniek na prestížny vrchol domácej plesovej sezóny. Nadchádzajúci ročník bude totiž venovaný 100. výročiu od založenia Československej republiky a bude symbolickou oslavou tohto významného jubilea.

Najvýznamnejší spoločný ples oboch krajín bude tentoraz výnimočnejší než kedykoľvek doteraz. Hlavnou hviezdou večera bude legenda česko-slovenskej hudobnej scény Karel Gott. Na pódiu sa okrem neho objavia aj ďalšie tri hviezdy galavečera - Bára Basiková, Dara Rolins a Vašo Patejdl. Priaznivci Česko-Slovenského plesu sa môžu tešiť aj na folklórne vystúpenie SĽUKu či na predtancovanie Baletu Národního divadla. Do tanca bude hosťom spievať mnoho slovenských i českých sólistov, hudobných skupín a folklórnych súborov. Na hlavnom pódiu bude umelcov sprevádzať Rozhlasový Big Band Gustava Broma pod taktovkou Vladimíra Valoviča. Chýbať ale nebude aj obľúbená bratislavská skupina Funkiez. Večer bude moderovať česko-slovenská dvojica v zložení Zorka Hejdová a Matej Cifra Sajfa.

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.