Niekdajší sexsymbol Kevin Costner je dnes pán v rokoch: Aha, ako sa vekom zmenil!

Povestný šarm ho však neopustil.

Tanec s vlkmi, Robin Hood či Osobný strážca sú filmy, vďaka ktorým sa z Kevina Costnera stal v 90. rokoch hotový lámač ženských sŕdc. Najmä kultový Bodyguard vyvolal medzi dámami hotové šialenstvo a nejedna by dala všetko za to, aby mala takého muža po svojom boku. Odvtedy však pretieklo veľa vody a z niekdajšieho sexsymbolu je dnes pán v rokoch. Costner totiž 18. januára oslávi už 63 rokov. Hoci je už v dôchodkovom veku a strieborné vlasy či vrásky ho poriadne zmenili, treba uznať, že povestný šarm, pre ktorý si ho zamilovali tisícky žien po celom svete, mu ostal. Niet preto divu, že ponuky do filmov sa mu stále hrnú.

Zdroj: Profimedia
Zdroj: Profimedia

Nenechajte si ujsť Kevina Costnera vo filme Vodný svet, do ktorého herec investoval neuveriteľných 22 miliónov amerických dolárov z vlastného vrecka, už dnes o 20:35 na PLUSke!

Tagy: Kevin Costner

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.