Oliver Stark zo seriálu 9-1-1 vyvrátil fámy o svojej „škvrne“ pri oku: Nemám herpes!

Hovorí sa, že bez vetra sa ani lístok nepohne. Preto mnohí špekulovali, ako je to so "škvrnou" pri oku herca Olivera Starka. Má či nemá herpes? Takáto je pravda.

​Jednou z najvýznamnejších postáv seriálu 9-1-1 je hasič Evan "Buck" Buckley, ktorého hrá sexi herec Oliver Stark. Ak ste už mali možnosť vidieť jeho výkon v seriáli, zaiste urobil skvelý dojem aj na vás. Popri sledovaní tejto akčnej seriálovej novinky ste sa možno zaujímali o to, čo sa stalo s okom očarujúceho herca Olivera Starka. Dvadsaťsedemročný britský herec má nad svojim ľavým okom viditeľnú, akoby škvrnu. Už pred pár rokmi všetko svojim fanúšikom vysvetlil v reakcii na ich zvedavé otázky na Twitteri. "Je tvoje oko zranené alebo je to súčasť kostýmu? Zaujímalo by ma to, " pýtal sa vtedy nejeden fanúšik. Oliver na to odpovedal: "Ide o znamienko! Najviac sa mi páčila otázka, kde sa ma jeden fanúšik pýtal, či mám očný herpes... :))."

Na losangeleskú tiesňovú linku volajú denne desiatky ľudí, ktorí sa ocitli v núdzovej situácii. Hasiči, policajti a operátori musia nielen pomáhať v týchto nebezpečných momentoch, ale zároveň sa stretávajú s vlastnými problémami v súkromí. Seriál 9-1-1 sleduje napínavé prípady policajných, záchranárskych a hasičských zložiek v Los Angeles. Okrem toho, že títo moderní hrdinovia každý deň zachraňujú životy cudzích a neznámych ľudí, musia si nájsť čas aj na riešenie svojich vlastných osobných problémov, od ktorých neustále odbiehajú, aby pomáhali druhým. Aj o tom je druhá séria amerického seriálu 9-1-1, ktorý na JOJke vysielame každý utorok večer.

Oliver Stark Oliver Stark

Sledujte nový akčný seriál 9-1-1 v utorok o 20:35 na JOJke!

Redakcia / IP

Redakcia / IP

Viac článkov od autora
Tagy: Oliver Stark

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk