Elsa a Anna sú skutočné: Neuveriteľné, ako sa na ne tieto sestry z Floridy podobajú!

Obľúbená rozprávka Ľadové kráľovstvo si získala srdcia mnohých divákov a Elsa s Annou sa stali vzorom pre viacero dievčatiek. Na Floride žijú sestry, ktoré akoby rozprávkovým postavičkám z oka vypadli!

Rozprávka Ľadové kráľovstvo, v origináli Frozen, z dielne Walt Disney Pictures čerpá inšpiráciu a je moderným spracovaním rozprávky Ľadová kráľovná od Hansa Christiana Andersena. Rozpráva príbeh dvoch sestier Elsy a Anny, ktoré žijú bezstarostné detstvo. Problém však je, že Elsa má schopnosť zmraziť predmety, tvoriť ľadové dráhy či spustiť sneženie. Jej moc pri detskej hre zasiahne Annu a odvtedy vyrastajú oddelene. Elsa sa od strachu zatvára pred Annou aj po smrti oboch rodičov. Ich život sa však opäť zmení, keď staršia zo sestier dovŕši 21. narodeniny.

​Ľadové kráľovstvo si zamilovali veľkí aj malí diváci, pieseň Let it go sa stala obrovským hitom a dokonca získala Oscara. Zaujímavosťou je, že Elsa a Anna majú na Floride dvojníčky. Keď sa modelka Anna Faith nalíči a oblečie do princeznovských modrých šiat, na rozprávkovú Elsu sa neskutočne podobá. Keď pred pár rokmi uverejnila na sociálnej sieti fotografiu v kostýme kráľovnej z rozprávky Frozen, ponuky na spoluprácu sa jej začali len tak sypať. Faith má mladšiu sestru, ktorá sa zas prezlieka za Annu. V kostýmoch spoločne navštevujú rôzne podujatia, robia deťom radosť a tak plnia ich sny. 

Sledujte rozprávku Ľadové kráľovstvo už dnes o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk