Z rozkošnej dcéry Karin Haydu vyrástla poriadna kočka: Wau, takmer nerozoznáte, ktorá je ktorá!

Hovorí sa, že plynúci čas si najviac uvedomujeme na deťoch, ktoré naozaj rastú ako z vody. Svoje o tom vie aj krásna herečka Karin Haydu, ktorej dcérka Vanesska oslávila už sedemnáste narodeniny a je z nej poriadna kočka.

Rozkošnú a kučeravú Vanessku si ešte z čias raného detstva všetci pamätáme zo seriálu Panelák či z reklám, v ktorých si zahrala. Od tej doby ale pretieklo veľa vody v Dunaji a z dievčatka je dnes už veľká slečna. Tmavovlasá tínedžerka pred pár dňami oslávila sedemnásť rokov a musíme uznať, že z nej rastie poriadna kočka. Veľké mandľové oči, plné pery a dlhá hustá hriva.

To sú prednosti, ktorými Vanessa disponuje, a preto by sa pokojne mohla živiť aj modelingom.Takéto ponuky už Vanesska dostáva od dvanástich rokov. Myslím si, že ona je ešte mladá na to, bála by som sa ju pustiť do sveta," povedala Karin Haydu. Keď sa však tieto dievčatá postavia vedľa seba, len málokto by povedal, že ide o matku a dcéru. Známa herečka totiž pôsobí skôr ako jej sestra. Nuž, darmo, dobré gény sú dobré gény!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora
Tagy: Karin Haydu

Neprehliadnite

Najčítanejšie nanoviny.sk