Zima v bikinách: Aj pre vás môže byť štart do Nového roka horúci!

Upútavka na súťaž o 12 000 Eur sa nakrúcala v Tatrách a modelky mali na sebe sexi bikiny!

Ste zvedaví, ako sa nakrúcala upútavka na súťaž o 12 000 Eur? Pre joj.sk to prezradil projektový režisér Marián Kolík: „Bolo to naozaj kuriózne. Sneh nikde, ešte šťastie, že bol ten umelý. Viete, aké náročné bolo postaviť snehuliaka z umelého snehu? Páni rekvizitári sa naozaj narobili!“ povedal s úsmevom.

Modelky sa však peknému počasiu veľmi tešili. „Dievčatá mali na sebe plavky, takže im až taká príšerná zima nebola,“ dodal skúsený režisér.

Ak sa ešte stále chcete do našej veľkej SMS súťaže o Štartovací balíček na rok 2014 od JOJ- zapojiť, tak určite neváhajte! V hre je až 12 000 Eur a môžete vyhrať už 28. decembra a od toho dňa každý deň!

Možno práve Vaše meno oznámi moderátor relácie 28. decembra po 20:00 hod. na JOJke! Stretávať sa denne na obrazovkách budete s naším skvelým moderátorom Vladom Voštinárom.

Doplnkové výhry komunikované vo vysielaní TV JOJ, na vyhra.huste.tv, 12.joj.sk a www.smsfun.sk, resp. komunikované v sms správach. Všetky získané JK sú využiteľné na www.huste.tv od 26.12.2013.

Cena prijatej sms správy je 2 Eur.

Vianoce na joj.sk - vtipné a drsné

Chcete si spolu s nami zaspomínať na vianočný a silvestrovský Panelák, na obľúbených Profesionálov či Mafstory? Tak neváhajte a pozrite si všetky tie najlepšie diely v našom archíve! Nájdete tam všetky vybrané vianočné a silvestrovské epizódy a o zábavu tak budete mať iste postarané.