Nová zvučka k seriálu Bola raz jedna škola je na svete: Pozrite si ju medzi prvými!

Na obrazovky našej televízie mieri komediálny seriál Bola raz jedna škola, v ktorom zahviezdi mnoho známych hercov, ale tešiť sa môžete aj na nové detské talenty.

Už od Valentína sa môžete tešiť na televíznu novinku Bola raz jedna škola, ktorá na Slovensko prinesie originálny typ komediálneho seriálu. Jedinečný formát nadväzuje na súčasný trend sitkomov nakrúcaných takmer dokumentárnym štýlom, ktoré sú stavané najmä na situačnej komike, výrazoch postáv a odlišnom type humoru, než aký je v seriáloch bežný.

Hlavnou postavou je Hana, ktorá sa po nedávnom rozvode presťahovala k svojej mame a prihlási dcéru do školy, kde kedysi jej matka aj učila. Vďaka riaditeľovi Antonovi sa zo starej a komunisticky zmýšľajúcej školy stala prvá lastovička medzi vzdelávacími inštitúciami. Anton zaviedol európsky systém vzdelávania, čo ovplyvňuje deti, ale hlavne rodičov. Táto škola jednoducho funguje inak.

Seriál prostredníctvom 10 častí prinesie pohľad na celý školský rok a vystriedajú sa v ňom všetky štyri ročné obdobia. Tešiť sa môžete na Miroslavu Partlovú, Adyho Hajdu, Gabiku Dzuríkovú, Kamila Mikulčíka a mnohých ďalších. V Bola raz jedna škola zahviezdi aj slovenský hokejista Marián Gáborík, ktorý stvárni telocvikára. Jedinečnú zvučku k novému seriálu nájdete v priloženom videu. 

Sledujte nový seriál Bola raz jedna škola od 14. februára o 20:35 hod. na JOJke!

Redakcia / LM

Redakcia / LM

Viac článkov od autora