Špeciálny prídavok od muža s prdiacimi rukami: Severní vítr v jeho podaní MUSÍTE počuť!

V prvej časti 9. série šou Česko Slovensko má talent sa porote a divákom predstavil hudobník Guy First, ktorý na tvorenie muziky používa veľmi netradičný nástroj – svoje vlastné ruky. Zvuk, ktorý nimi vydáva, však neznie inak ako… prdenie.

Keď Guy First vkročil v šou Česko Slovensko má talent na pódium, pôsobil pomerne nenápadne. Hneď ako začal svoje vystúpenie, však všetkým bolo jasné, že máme dočinenia s naozaj originálnym hudobníkom. Muziku totiž vytvára svojimi vlastnými rukami a to tak, že nimi doslova „vyprdí“ tóny jednotlivých pesničiek. Netradičným číslom si okamžite všetkých získal a porota i diváci v bratislavskej Inchebe sa na ňom poriadne kosili.

Pre veľký úspech sme Guya odchytili v zákulisí a poprosili sme ho, aby pre čitateľom webu joj.sk venoval špeciálny prídavok. Nuž, a nič iné ako neoficiálnu hymnu jedného z predošlých ročníkov Talentu – Severní vítr – sme mu ako úlohu dať nemohli. Keď si prídavok nacvičoval, poznamenal, že táto pesnička je veľmi náročná a je oveľa ťažšia ako mnohé anglické skladby. Napriek tomu to zvládol perfektne, čo poviete?

Severní vítr v podaní muža s prdiacimi rukami nájdete vo videu:

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora