Dr. Ludsky

Maštalír je späť - v utorok premiéra novinky Dr.Ludsky!

TV JOJ budúci týždeň štartuje jarnú časť televíznej sezóny a diváci sa môžu tešiť hneď na dva slovenské seriály. Každý pracovný deň o 20:15 budeme prežívať osudy hrdinov denného seriálu Panelák, na utorok a štvrtok o 21:15 je pripravená seriálová novinka Dr.Ludsky.

V utorok 15. februára čaká na divákov hneď po Paneláku o 21:15 horúca novinka - nový seriál Dr. Ludsky v hlavnej úlohe s Tomášom Maštalírom, ktorý sa tak po krátkej odmlke vracia na televízne obrazovky. Nový seriál televízie JOJ prináša medicínske príbehy úplne inak ako doteraz. Hlavným hrdinom je MUDr. Daniel Ludsky, odborník na diagnózy a zanedbanie lekárskej starostlivosti. Ako súdny znalec často spolupracuje s políciou. Ludsky nie je hrdina, na akých sme zvyknutí - je inteligentný, nekompromisný, arogantný a netrpezlivý. Neznáša lajdáctvo a neschopnosť, takže medzi kolegami veľa priateľov nemá. Ale verí v pravdu a v právo pacienta na slušné zaobchádzanie. Ani v súkromí nie je veľmi šťastný. Je rozvedený a popri práci sa snaží nájsť si čas na svoju dospievajúcu dcéru. Hoci seriál tvoria fiktívne príbehy o lekárskych pochybeniach i zlyhaniach, v mnohých prípadoch sú inšpirované skutočnými udalosťami.

Slovenská sezóna na JOJke začína! Sledujte v pondelok až piatok novú sériu Paneláku, v utorok a vo štvrtok novinku Dr.Ludsky!