Thomas Puskailer sa stal otcom: Bábätku vybrali naozaj netradičné meno!

Puskailerovci majú dôvod na radosť.

Thomas Puskailer a jeho manželka Abbie sa konečne dočkali a stali sa rodičmi. Ich prvý potomok sa narodil včera v bratislavskej nemocnici. Pohlavie aj meno Puskailerovci do poslednej chvíle tajili, no teraz už vieme, že sa Thomas a Abbie tešia zo zdravého synčeka. Spoločne mu aj vybrali zaujímavé meno Noah Benjamin. Prvú fotku bábätka uverejnil spevák na sociálnej sieti. Chlapček má 48 centimetrov a váží 3630 gramov.

Thomasovi sa momentálne výborne darí, účinkuje vo viacerých divadelných predstaveniach a koncertuje po celom Slovensku.  Puskailera môžete vidieť už v pondelok večer v šou Heslo, kde svojím humorom a piesňami prinesie príjemnú atmosféru do vašich obývačiek. Proti sebe sa v relácii postavia Jakub Rybárik s Mariánom Miezgom a Lujza Garajová Schrameková s Michalom Szatamarym.

 Sledujte šou Heslo v pondelok o 21:55 hod. na JOJke!

Tagy: Heslo Lujza Garajova Schramekova Marián Miezga

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.