Prezidenta Kisku strážia aj silné „zbrane“: Sexy blondínka sa takto už dlho nezapotila!

Udržať pri našich hádačoch kamennú tvár je hotová veda.

Mužská zostava hádačov mala čo robiť, aby vydržala na pokoji pri tejto atraktívnej blondínke. Miška je členkou prezidentovej čestnej stráže, no okrem služobnej zbrane môže vďaka svojmu atraktívnemu vzhľadu bojovať aj tými ženskými. Nie je však zďaleka jedinou zástupkyňou nežného pohlavia u prezidenta Kisku, väčšinou sa však neobjavuje priamo pred palácom. Môžem chodiť na letisko, keď sa chodí odprevádzať prezident. Vzdáva sa mu pocta. Okolo nás šli aj rôzni prezidenti rôznych krajín,“ prezrádza Miška, ktorá musí spĺňať viaceré kritériá – nesmie mať žiadne kozmetické vady, výraznú farbu vlasov, tetovanie či piercing na viditeľnom mieste. Dokonca aj samotná Miškina účasť v Inkognite bola schvaľovaná samotným prezidentom.

Jediným problémom tohto Miškinho netradičného povolania je fakt, že neustále musí udržať kamennú tvár a odolať všetkým vplyvom, dokonca aj tým najrušivejším. Na vlastnej koži si to mohli vyskúšať aj naši štyria mužskí hádači – Mišo, Marcel, Maroš a Čeky, ktorí sa zahrali na dotieravých a nevychovaných turistov. Sympatická členka čestnej stráže mala skutočne náročnú úlohu, aby sa ovládla. Pozrite si celú scénku v našom videu!

Najnovšiu epizódu Inkognita nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.