Zuzka Sebova Miso Kubovcik

Tehotenstvo potvrdené: Prvé slová budúcej mamičky Zuzky Šebovej hovoria za všetko!

Našej obľúbenej hádačke úprimne gratulujeme.
Obľúbená hádačka z Inkognita a sympatická herečka Zuzka Šebová momentálne prežíva jedno z najkrajších období svojho života. Do jej života totiž prišla mimoriadne pozitívna správa. O jej tehotenstve už naši diváci dlhšie špekulovali vždy, keď sme na facebookovej stránke zverejnili fotku, kde mala čo i len trochu voľnejšie tričko. Už vtedy boli mnohí z vás akoby v túžobnom očakávaní, či náhodou Zuzka neprivedie na svet svojho prvého potomka. Sympatická herečka však vtedy všetky fámy poprela. Teraz je však všetko inak.

Najnovšie je všetkým špekuláciám nadobro koniec.Zuzka Šebová nám potvrdila, že je skutočne tehotná. Jej úprimná reakcia hovorí za všetko a Zuzka len ťažko skrýva svoju úprimnú radosť. "Sme najšťastnejší na svete a na bábätko sa veľmi tešíme," znie Zuzkina bezprostredná reakcia po odhalení tohto príjemného tajomstva. Zuzke a jej priateľovi Mišovi Kubovčíkovi srdečne v mene televízie gratulujeme, hoci ju v Inkognite možno istý čas neuvidíme.

HLÁŠKYZ RELÁCIE

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.