Super správa pre fanúšikov seriálu Jenny: Nové časti uvidíte v skoršom vysielacom čase!

Šíriaci sa koronavírus na Slovensku ovplyvnil nielen náš každodenný život, ale aj fungovanie v našej televízii. Keďže k situácii pristupujeme zodpovedne, pozastavili sme nakrúcanie všetkých pôvodných programov. To sa prejaví aj vo vysielacej štruktúre.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom sa vedenie televízie JOJ rozhodlo prijať ďalšie opatrenia na ochranu zdravia a bezpečnosť hercov, štábu a ľudí pracujúcich na tvorbe televíznych formátov. Radi by sme vás upozornili na programovú zmenu. Váš obľúbený seriál Nový život si budete môcť pozrieť iba v stredu o 20:35. O prípadnej ďalšej programovej zmene vás budeme informovať. Z tohto dôvodu už nakrútený seriál JENNY budeme vysielať vo štvrtok o 20:35 na JOJke, na utorky zaraďujeme NOVINY špeciál - Koronavírus . Relácia SEDEM vo štvrtok večer bude dočasne pozastavená.

Poobede budú do programu na JOJke zaradené seriály pre deti - NAŠI a PRÁZDNINY. Na našej menšej stanici PLUS ponúkneme ráno okolo 08:00 a poobede po 13-tej rodinné filmy a filmy pre deti. Rozprávky od rána do večera vysielame na našej detskej stanici JOJKO. Zahraničné seriály na WAU a filmy bez reklamy nájdete na našom filmovom kanáli JOJ CINEMA. Ďakujeme vám za vašu priazeň. 

Sledujte výnimočný seriál Jenny v novom vysielacom čase – vo štvrtok o 20:35 na JOJke!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora
Tagy: Jenny

Najčítanejšie nanoviny.sk