Hulikova Veronika

Fandím Čechom, lebo som polovičná Češka

Veronika Hulíková sledovala vystúpenia slovenských hokejistov na MS v spoločnosti kamarátov. Až na ten posledný, proti Dánsku.

„Zápasy hokejových majstrovstiev sveta sledujem, ale zanietená fanúšička nie som,“ prezradila na úvod o sebe redaktorka Krimi Novín Veronika Hulíková, ktorá sledovala vystúpenia slovenských reprezentantov v spoločnosti kamarátov v centre mesta pri drinku. Vychutnávala si tak skutočnú hokejovú atmosféru. „Bolo to tak až na ten posledný zápas. Ten som sledovala v práci,“ doplnila. Dôvod je zrejme celkom jasný. Aj keď naši chlapci vyhrali iba v prvom a poslednom zápase, fandiť im bude aj o rok. „Určite nezanevriem. Posledné zápasy hrali dobre. Ale asi mali aj smolu. Mohli však asi viac zabojovať v prvých zápasoch,“ hodnotí brunetka. Pripomenula však, že nie je hokejový odborník: „Náš tím síce bol hviezdny. Ale všetci hovoria, že už sú chlapci starí, že nevládali a ostatné tímy majú mladších hráčov. Neviem to však posúdiť.“ Po skončení účinkovania nášho tímu šampionát bude sledovať aj ďalej. A bude aj fandiť. „Tieto majstrovstvá budem fandiť ešte Čechom, keďže som polovičná Češka,“ uzavrela Veronika Hulíková.