Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu je poriadna kočka: Jej zvodný pohľad vás dostane!

Najkrajšou Slovenkou pre rok 2020 sa počas sobotňajšieho finále Miss Slovensko stala Bratislavčanka Leona Novoberdaliu. Krehká blondínka od začiatku vynikala zvodným pohľadom a zaujímavou tvárou a tak niet divu, že zabodovala. Krása však zďaleka nie je jej jedinou devízou.

Miss Slovensko 2020 Leona Novoberdaliu má 22 rokov a pochádza z Bratislavy. V súťaži Miss Slovensko o sebe prezradila, že ako dieťaťu jej diagnostikovali hyperaktivitu a tak jediným spôsobom, ako ju udržať „na uzde“, bolo prihlásiť ju na množstvo krúžkov. Zoznam jej aktivít je preto naozaj pozoruhodný. Dlhé roky sa venovala krasokorčuľovaniu, baletu, gymnastike, fitnesu a tenisu. Neskôr jej chrbtica už nezvládala toľký nápor a tak musela spomaliť. Aktívneho pohybu sa však nevzdala, akurát si vybrala taký, ktorý jej neohrozoval zdravie. Od pätnástich rokov sa venuje joge a plávaniu.

S jej činorodosťou zrejme súvisí aj škola, ktorú si vybrala. Leona totiž v Londýne vyštudovala politickú ekonómiu, čím jej život nabral úplne iný rozmer. Ako veľmi mladé dievča bola totiž v cudzine odkázaná len sama na seba, čo ju podľa jej slov naučilo veľkej samostatnosti. Preto toto štúdium berie ako výbornú skúsenosť. Aktuálne pracuje vo finančnej inštitúcii, ktorá sa zaoberá investíciami. Do súťaže Miss Slovensko sa prihlásila preto, lebo to odmalička bolo jej snom, ktorý si chcela splniť. V sobotu večer sa jej tento sen splnil a Leona sa stala novou kráľovnou krásy pre rok 2020. Srdečne blahoželáme!

redakcia / LF

redakcia / LF

Viac článkov od autora

HLÁŠKYZ RELÁCIE