V dueli sa stretnú ďalší dvaja politici! Kto to bude tentokrát?

Aj dnešný večer bude o politike. Ústrednou témou bude aktuálne celospoločenské diania, no na pretras prídu aj divácke otázky. Kto si sadne do kresiel pre hostí tentokrát?

Aj dnes večer sa môžete tešiť na zaujímavý duel. V relácii Na hrane sa opäť stretnú dvaja zákonodarcovia, ktorí budú odpovedať na otázky moderátora Michala Magušina a tiež na tie divácke. Tentokrát sa do kresiel pre hostí posadia bývalá štátna tajomníčka ministerstva spravodlivosti Mária Kolíková a expert SaS pre oblasť justície Alojz Baránik. Ak máte nejaké otázky na niektorého z politikov, neváhajte a posielajte ich. Svoje podnety a námety posielajte prostredníctvom sli.do.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Chcete sa niečo opýtať Márie Kolíkovej alebo Alojza Baránika? Svoje otázky pošlite priamo do relácie a moderátor ich položí za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte reláciu Na hrane s Máriou Kolíkovou a Alojzom Baránikom o 21:50 hod. na JOJke!