Opäť duel koalície s opozíciou! Kto to bude tentokrát?

Už sa stalo pravidlom, že štvrtkový večer patrí politike. Inak to nebude ani dnes. Večer si opäť do kresiel pre hostí zasadnú dvaja politici, ktorí budú odpovedať nielen na moderátorove, ale aj divácke otázky.

Štvrtok večer patrí politike a našim zákonodarcom. Dnešok nebude výnimkou. Opäť si do kresiel pre hostí sadnú dvaja politici, ktorí budú odpovedať na otázky o celospoločenskom dianí a tiež budú hovoriť o tom, čo zaujíma divákov. Oproti moderátorovi Michalovi Magušinovi si tentokrát sadnú poslanec najsilnejšej vládnej strany Smer-SD Richard Raši a líder strany KDH Alojz Hlina. Máte na niektorého z nich nejakú otázku? Neváhajte a pošlite ju. Svoje podnety a námety posielajte prostredníctvom sli.do.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Chcete sa niečo Richarda Rašiho alebo Alojza Hlinu opýtať? Neváhajte a pošlite svoje otázky priamo do relácie. Moderátor sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane s Richardom Rašim a Alojza Hlinu o 21:50 hod. na JOJke!