Večer plný politiky! Kto si sadne do kresiel pre hostí?

Štvrtok patrí politike. Aj dnes večer sa tak bude hovoriť o témach, ktoré rezonujú predovšetkým Slovenskom. Kto si sadne do kresiel pre hostí?

Už dnes večer bude v relácii Na hrane horúco. Do kresiel pre hostí si opäť sadnú dvaja politici. Oproti ostrieľanej moderátorovi Jane Krescanko Dibákovej sa posadí minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak a pozvanie prijal aj poslanec národnej rady za stranu HLAS - sociálna demokracia Erik Tomáš. Ak máte na niektorého z nich otázku, neváhajte a pýtajte sa prostredníctvom sli.do.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Milana Krajniaka či Erika Tomáša? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane s Milanom Krajniakom a Erikom Tomášom o 21:40 hod. na JOJke!

Tagy: Na hrane