Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Opäť vás čaká politický večer: V relácii Na hrane sa stretnú títo zákonodarcovia!

Už sa stalo zvykom, že štvrtkové večery na JOJke patria politickej diskusnej relácii Na hrane. Nebude to inak ani dnes. V štúdiu sa opäť stretnú dvaja politici, ktorí budú hovoriť o aktuálnych témach, mimo iného o druhej vlne pandémie koronavírusu či vládou vyhlásenom núdzovom stave. Kto prijal pozvanie?

Na Slovensku od dnes až do odvolania platí núdzový stav, no nielen pre zdravotníctvo, ale pre celú krajinu. V posledných dňoch sa rapídne zvýšil počet nakazených koronavírusom, na čo reagoval ako premiér Igor Matovič, tak epidemiológovia či pandemická komisia. Výsledkom sú okrem iného aj prísne opatrenia. Práve tieto a aj ďalšie témy dnes budú v štúdiu relácie Na hrane rozoberať dvaja politici. Jeden z koalície a druhý z opozície. Oproti ostrieľanej moderátorovi Jane Krescanko Dibákovej sa posadí podpredseda národnej rady zo strany Za ľudí Juraj Šeliga a pozvanie prijal aj poslanec národnej rady za stranu Smer-SD Juraj Blanár. Ak máte na niektorého z nich otázku, neváhajte a pýtajte sa prostredníctvom sli.do.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Juraja Šeligu či Juraja Blanára? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane s Jurajom Šeligom a Jurajom Blanárom o 21:40 hod. na JOJke!

Tagy: Na hrane