V relácii Na hrane bude horúco! Kto dnes príde do štúdia?

Opäť tu máme štvrtok a s ním sa spája aj politická diskusia v relácii Na hrane. Aj dnes večer sa v kreslách pre hostí vyskytnú dvaja zákonodarcovia, ktorí budú hovoriť o pálčivých témach. Kto prijal pozvanie?

Na Slovensku stále platí núdzový stav, no nielen pre zdravotníctvo, ale pre celú krajinu. V posledných dňoch sa rapídne zvýšil počet nakazených koronavírusom, na čo reagoval ako premiér Igor Matovič, tak epidemiológovia či pandemická komisia. Výsledkom sú okrem iného aj prísne opatrenia. Práve tieto a aj ďalšie témy dnes budú v štúdiu relácie Na hrane rozoberať dvaja politici. Jeden z koalície a druhý z opozície. Oproti ostrieľanej moderátorovi Jane Krescanko Dibákovej sa posadí minister vnútra Roman Mikulec a pozvanie prijala aj jeho predchodkyňa v tomto rezorte a súčasná poslankyňa národnej rady Denisa SakováAk máte na niektorého z nich otázku, neváhajte a pýtajte sa prostredníctvom sli.do.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Chcete sa niečo spýtať Denisy Sakovov či Romana Mikulca? Neváhajte a pošlite svoju otázku priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane s Romanom Mikulcom a Denisou Sakovou o 21:40 hod. na JOJke!

Tagy: Na hrane