Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Celoplošné testovanie sa blíži! Aj o tom budú hovoriť TÍTO dvaja politici!

Slovensko čaká víkend, aký ešte nezažilo. Obyvatelia sa môžu dať dobrovoľne testovať na COVID-19. Tí, ktorí budú mať negatívny výsledok, môžu s pokojom v duši chodiť do práce či navštevovať rodinu. Tí, ktorým vyjde pozitívny test, musia zostať desať dní v karanténe. V domácej izolácii musia zostať aj tí, ktorí sa testovať odmietnu. Sme pripravení? Zvládneme to? A do akého pondelka sa zobudíme?

Slovensko čaká tento víkend celoplošné testovanie na COVID-19. Mnohí z toho majú zmiešané pocity a stále vyvstávajú otázky, či bude dosť personálu, dostatok odberných miest, či nestúpnu rapídne čísla. Navyše na výsledky tohto testovania čakajú aj ostatné krajiny v Európe či svete. Zvládneme to? Sme pripravení? A čo bude nasledovať po tomto víkende? Budú sa ľudia s negatívnym výsledkom voľne pohybovať? Bude ešte platiť zákaz vychádzania? Bude nebodaj aj druhé kolo celoplošného testovania? Koľko to všetko bude stáť? Aké budú ekonomické dopady na Slovákov? Na tieto a aj ďalšie otázky budú ostrieľanej moderátorke Jane Krescanko Dibákovej odpovedať minister hospodárstva Richard Sulík a poslanec národnej rady a bývalý minister financií Ladislav Kamenický

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte otázku na Richarda Sulíka či Ladislava Kamenického? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.


Sledujte reláciu Na hrane s Richardom Sulíkom a Ladislavom Kamenickým už dnes o 21:40 hod. na JOJke!

Tagy: Na hrane