Večer plný politiky! TÍTO zákonodarcovia si dnes sadnú do kresiel pre hostí!

Slovensko sa stále zmieta v koaličnej kríze. Situácia v boji s koronavírusom sa konečne pomaly zlepšuje, no núdzový stav vláda predĺžila o ďalších 40 dní. Navyše padol zákaz cestovania do zahraničia za účelom dovolenky. Čo bude ďalej?

Slovensko sa stále zmieta v koaličnej kríze. Richard Sulík v stredu po rokovaní vlády oznámil, že on aj jeho kolegovia postupne do 24. marca podajú demisiu. Podľa jeho slov bol na zasadnutí vlády v takomto zložení poslednýkrát. Navyše Slovensko stále trápi koronavírus, hoci situácia sa pomaly zlepšuje a v nemocniciach viac pacientov prepúšťajú ako prijímajú. Vláda však nechce poľaviť, preto schválila predĺženie núdzového stavu o ďalších 40 dní. Aké sú ďalšie kľúčové opatrenia v boji proti pandémii? Aj o tomto dnes budú hovoriť minister hospodárstva Richard Sulík a poslanec Richard Raši.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Richarda Sulíka alebo Richarda Rašiho? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!