V relácii Na hrane bude horúco! TÍTO politici sa stretnú v štúdiu!

Slovensko sa zmieta v koaličnej kríze. Demisiu podali už viacerí ministri. Situácia vyzerá nestabilne. Navyše stále zápasíme aj s nebezpečným koronavírusom. Čo bude ďalej?

Slovensko sa zmieta v koaličnej kríze. Viacerí ministri podali demisiu a situácia vyzerá nestabilne. Vyjadrila sa už aj prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá kompetentných vyzvala, aby urýchlene vyriešili vzniknutú situáciu. Stále totiž Slovensko zápasí aj s nebezpečným koronavírusom. Síce počty hospitalizovaných mierne klesajú a v boji so zákernou chorobou sa konečne krivka zlomila, stále v nemocnici zostáva viac ako 3000 pacientov. O situácii v koalícií a jej šanciach na politické prežitie ako aj boji s pandémiou budú už dnes večer diskutovať minister financií a zastupujúci minister zdravotníctva Eduard Heger a bývalý premiér Robert Fico.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Eduarda Hegera alebo Roberta Fica? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!