Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Odvolávanie ministra vnútra Romana Mikulca: Aj o tomto budú diskutovať dnešní hostia!

V posledných dňoch sa často skloňuje meno ministra vnútra. Romana Mikulca budú poslanci odvolávať už v utorok. Aké výhrady má opozícia a čo prekáža strane Sme rodina?

Ministra vnútra Romana Mikulca začne opozícia odvolávať už budúci utorok. Návrh na vyslovenie nedôvery predložila skupina opozičných poslancov. Aké výhrady má opozícia a čo prekáža koaličnému partnerovi Sme rodina? Rozberať sa budú aj vyšetrovania najväčších káuz sprevádzané vyjadreniami politikmi. Aj o týchto témach budú dnes diskutovať minister obrany Jaroslav Naď a bývalá ministerka vnútra Denisa Saková.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Jaroslava Naďa alebo Denisu Sakovú?  Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!