01 Na hrane

Referendum i predčasné voľby: TÍTO politici sa stretnú v štúdiu!

V posledných týždňoch sa čoraz častejšie skloňuje slovo referendum a s ním súvisiace predčasné voľby. Navyše ľudí trápi vysoká cena energií, ktorú pocíti nejedna domácnosť.

Dnes bude v štúdiu relácie Na hrane horúco. Hovoriť sa bude o referende či predčasných voľbách. Nebude chýbať ani prieskum aktuálnych volebných preferencií agentúry AKO. Témou budú aj kompenzácie zvýšených cien energií či stav reforiem. Pozvanie do štúdia prijali predseda parlamentu Boris Kollár a bývalý minister financií Ladislav Kamenický

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Borisa Kollára alebo Ladislava Kamenického? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!