02 Na hrane - štúdio

Dvaja páni v jednom štúdiu: TÍTO hostia zavítajú do relácie Na hrane!

Strana Sloboda a solidarita je už v opozícii. Na ministerstvách úradujú noví šéfovia. Avšak vláda je menšinová. Ako sa koalícií podarí presadiť návrhy?

Strana SaS je už v opozícií. Koalícia je menšinová, čím sa komplikuje situácia presadenia návrhov vo vláde a v parlamente. Ako sa im to podarí? Navyše sa blíži zima a na stole je stále otázka opatrení v súvislosti s energetickou krízou a pomocou pre ľudí, štátne inštitúcie a podniky. Čo môžu občania a zamestnávatelia očakávať? Aj o týchto témach budú v relácii Na hrane hovoriť minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak a predseda výboru pre financie, rozpočet a menu Marián Viskupič

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Milana Krajniaka alebo Mariána Viskupiča? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte reláciu Na hrane dnes o 21:40 hod. na JOJke!