Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

Politická situácia po schválení predčasných volieb: Títo hostia zavítajú do relácie Na hrane!

Predčasné parlamentné voľby budú 30. septembra. Na tomto termíne sa dohodli strany bývalej koalície OĽaNO, Sme rodina, SaS a za ľudí. Ako budú vyzerať ďalšie rokovania?

Predčasné voľby do národnej rady sa budú konať 30. septembra tohto roka. Vyplýva to z uznesenia o skrátení volebného obdobia parlamentu, ktoré poslanci odsúhlasili v utorkovom hlasovaní. Zo 148 prítomných podporilo návrh 92 poslancov, proti bolo 54, zdržali sa dvaja. V najbližšej dobe tak nastanú stranícke rokovania. Čo od nich očakávať? A aké sú možnosti vlády schvaľovať opatrenia súvisiace s ekonomickou situáciou? Aj o týchto témach budú v štúdiu relácie Na hrane hovoriť minister práce, sociálnych vecí a rodiny Milan Krajniak a bývalý minsiter financií Ladislav Kamenický.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Milana Krajniaka alebo Ladislava Kamenického? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte reláciu Na hrane dnes o 21:50 hod. na JOJke!