01 Na hrane

Spolupráce strán i rokovanie o predvolebnom postupe: Títo politici prídu do relácie Na hrane!

Keďže sa zvolebnieva, viaceré politické strany začínajú viesť dialógy o možnej poslupráci po septembrových voľbách. A sú strany, ktoré si spoluprácu predstaviť nevedia.

Eduard Heger a Peter Pellegrini sa zhodli, že po septembrových voľbách do vlády ísť spolu nechcú. Predseda OĽaNO Igor Matovič zas avizoval, že chce rokovať o spolupráci so stranou Aliancia. Tá deklaruje, že do volieb ide samostatne. Rokovania zatiaľ neuzavrela s poslancom Györgym Gyimesim (OĽANO) ani so stranou Zsolta Simona Maďarské fórum. Aké možné scenáre teda vzniknú? O tejto a aj ďalších pálčivých témach budú hovoriť ministerka pre investície, regionálny rozvoj a informatizáciu Veronika Remišová a podpredseda Európskeho parlamentu Michal Šimečka.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Veroniku Remišovú alebo Michala Šimečku? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte reláciu Na hrane dnes o 21:50 hod. na JOJke!