Na hrane - Jana Krescanko Dibáková

V relácii Na hrane bude riadne horúco! Pozrite, kto zavíta do štúdia!

Na Slovensku sa zvolebnieva. Z každej strany čoraz častejšie počuť, kto s kým a kto s kým rozhodne spolupracovať nebude. Prípadne, kto sa s kým pred voľbami spojí alebo nespojí ani za nič.

Hoci to vonku nevyzerá a leto je ešte pred nami, no o polroka sa na Slovensku budú konať voľby, vďaka ktorým občania rozdajú karty nanovo. A cítiť to už aj v atmosfére, keďže čoraz častejšie sa skloňuje, kto, s kým a kto s kým rozhodne nie. Strany sa začínajú spájať, prebiehajú dialógy a riešia sa tiež stranícke záležitosti. Navyše v dnešnej relácii Na hrane sa pozrieme aj na výsledky prieskumu s témou „Najväčších problémov občanov“. O týchto a ďalších pálčivých témach dnes v štúdiu budú rečniť dočasne poverený premiér Eduard Heger a jeho predchodca Peter Pellegrini.

Relácia Na hrane ale nie je len o téme, ktorá je aktuálne vo vysielaní. Samozrejme, že diváci môžu poslať svoje podnety a námety, ktoré by chceli, aby politici rozoberali. Či už pôjde o školstvo, zdravotníctvo, obranu alebo financie, stačí vyplniť formulár, v ktorom divák dá námet či podnet. Relácia sa tak viac priblíži k ľuďom a témam, ktoré ich trápia.

Máte nejakú otázku na Eduarda Hegera alebo Petra Pellegriniho? Neváhajte a pošlite ju priamo do relácie. Moderátorka sa opýta za vás. Relácia Na hrane bude po skončení na obrazovkách televízie JOJ pokračovať na webe joj.sk. Ak by ste sa teda nedočkali odpovede, sledujte pokračovanie online, kde budú politici odpovedať predovšetkým na divácke otázky.

Sledujte reláciu Na hrane dnes o 21:50 hod. na JOJke!