Karnasová s novým imidžom: Na túto zmenu musela čakať celé mesiace!

Teraz vyzerá ešte viac sexi.

Tomu sa hovorí príjemná zmena, ktorá dokonale svedčí a skvele osvieži zároveň. Predstaviteľka Lujzinej najlepšej kamošky Andrey zo seriálu NAŠI sympatická herečka Andrea Karnasová čakala na tento moment celé mesiace, no podarilo sa. Musíme uznať, že výsledok rozhodne stojí za to. Na košickej JOJke v meste len máloktorému pozornému oku uniklo, že Andrea prišla na autogramiádu spolu s jej najlepšou kamoškou Zuzkou Vačkovou s novou frizúrou.

Andrea Karnasová a Zuzka Vačková Andrea Karnasová a Zuzka Vačková Zdroj: TV JOJ

​Herečka si viditeľne skrátila končeky na svojich ohnivých vlasoch o približne 10 centimetrov a osviežila ich aj novou farbou. Na túto zmenu sa pritom odhodlávala už oveľa dlhšie, no bránilo jej v tom nakrúcanie tretej série seriálu NAŠI. Tvorcovia totiž chceli, aby sa Andrea výzorom príliš nelíšila od prechádzajúcej druhej série. Povolenie jej teda dali až po skončení celého nakrúcania. „Plánovala som to skôr, ale produkcia mi to nedovolila. Počkala som do poslednej mojej klapky a išla som na to,“ vysvetľuje nadšená Andrea.

​​Sledujte Andreu v seriáli NAŠI vždy v stredu o 20:35 na JOJke!

Všetky epizódy nájdete v našom bezplatnom archíve!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.