Nedopadnite ako Oliver: Ako zabrániť, aby vás rodičia nevydierali vlastným Facebookom?

Zabránite tomu jednoducho.

Čo je veľa, to je veľa, povedala si Lujza, ktorá sa práve vrátila celá zdesená z Oliverovej detskej izby za Majom. Jeho príbytok sa totiž medzičasom premenil na hotové smetisko. Situácia je dokonca ešte horšia, než v časoch, keď prostredný syn zdieľal svoju izbu s najmladším Samkom. Zúfalá mamina už nevie, čo má v tejto bezútešnej situácii ďalej robiť. Oliver sa zrejme sám od seba tak skoro nezmení. Majo však dostal skvelý nápad hodný milióna. Ako sa ukázalo, jeho účinnosť sa dostavila okamžite prakticky do pár sekúnd.

Stačilo, aby Oliverov otec zavesil na Facebook „kompromitujúce“ fotky zo synovho detstva, kde je prostredný Rodina junior takmer nahý a celý zababraný od džemu. Šokovaný Oliver urýchlene zletel dolu schodmi a žiadal okamžité vysvetlenie od rodičov, ktorí ho práve strápnili pred všetkými kamarátmi. Oni však rozhodne nemienili prestať s vydieraním až dovtedy, kým si Oliver konečne u seba neuprace. „Rozmýšľala som, že by som si dala na Facebook fotku z pôrodu, kde vidno, ako Oliver vychádza von. Krásna spomienka,“ pohrozila Lujza. Spolu s Majom sa zároveň stavili, že do 10 minút bude Oliverova izba zaručene kompletne uprataná. Nuž, aj takto sa dá zamávať s neposlušnými a nepriadnymi deťmi. Aj u Rodinovcov tak rodičia konečne vedia, na čo je Facebook dobrý.

Sledujte seriál NAŠI v dvoch častiach za sebou dnes o 20:35 na JOJke!

HLÁŠKYZO SERIÁLU

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.